ZAMKNIJ

mus

Svetainėje plantawake.com jūsų laimė ir puiki mada yra mūsų svarbiausi prioritetai. Tikiu, kad mūsų gaminiai yra stipri asmeninio stiliaus ir tapatybės išraiška.

Plantawake.com darbuotojai labai entuziastingai vertina mūsų gaminių priedus ir priedus. Juos naudojome nuo gerų medžiagų iki gražaus dizaino. Pasirinkome tiekti šaltinius iš viso pasaulio ir pateikti jums savo mėgstamiausius, kad papildytume mūsų produktų naudojimą.

Pasitikėkite, kad mūsų ekspertų komanda padės jums išlikti priekyje ir visada būti mados priešakyje. Prisijunkite prie mūsų produktų revoliucijos, nes mes ir toliau metame iššūkį jūsų gyvenimo galimybėms ir padedame jums suteikti jaudulio pasauliniu mastu.

Skirtingai nuo kitų parduotuvių, mes nesiunčiame pagal užsakymą. Tai reiškia, kad kiekvienam svetainėje esančiam produktui mes asmeniškai tiekiame produktus iš patikimiausių gamintojų. Mes laikome juos savo sandėlyje ir prieš pakuodami asmeniškai išbandome, kad įsitikintume, ar jie tinkamai veikia. Ieškome pasaulio, kad surastume įdomiausių mobiliųjų pramonės naujovių. Norime pasidalinti šia patirtimi su jumis ir pasiūlyti tai, kas geriausia, ką radome.

Įmonės pavadinimas: Ganzhou Beautiful Girl Ping Trading Co., Ltd.

Įmonės adresas: 1603-332 kambarys, B15 pastatas, Gandžou tarptautinis įmonių centras, į šiaurę nuo Xiangjiang prospekto ir į vakarus nuo Huajian North Road, Gandžou ekonominės ir technologinės plėtros zona, Gandžou miestas, Dziangsi provincija (grupės registracija)

Telefonas: +10324568795