ZAMKNIJ

/

Privatumo politika

Ši privatumo politika skirta geriau aptarnauti tuos, kuriems rūpi, kaip jų asmenį identifikuojanti informacija (PII) naudojama internete. JAV privatumo ir informacijos saugumo aktuose naudojama AII yra informacija, kuri gali būti naudojama atskirai arba kartu su kita informacija, siekiant identifikuoti asmenį, susisiekti su asmeniu ar jo vietai nustatyti arba identifikuoti asmenį kontekste. Atidžiai perskaitykite mūsų privatumo politiką, kad aiškiai suprastumėte, kaip renkame, naudojame, saugome ar kitaip tvarkome jūsų asmeninę informaciją pagal mūsų svetainę.

Kokią asmeninę informaciją renkame iš žmonių, kurie lankosi mūsų tinklaraštyje, svetainėje ar programėlėje?

Užsisakant ar registruojantis mūsų svetainėje, jūsų gali būti paprašyta įvesti savo vardą, el. pašto adresą, pašto adresą, telefono numerį, kredito kortelės informaciją ar kitą informaciją, kuri padės jums įgyti patirties, atsižvelgiant į aplinkybes.

Kada renkame duomenis?

Mes renkame informaciją iš jūsų, kai registruojatės mūsų svetainėje, pateikiate užsakymą, prenumeruojate naujienlaiškį, atsakote į apklausą ar įvedate informaciją mūsų svetainėje.

Kaip naudojame jūsų informaciją?

Mes galime naudoti informaciją, kurią renkame iš jūsų, kai registruojatės, perkate, užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškį, atsakote į rinkodaros klausimus ar pranešimus, naršote svetainėje arba naudojate tam tikras kitas svetainės funkcijas šiais būdais:

Tinkinkite savo vartotojo patirtį ir leiskite mums pateikti jums labiausiai patinkantį turinį ir produktų pasiūlymus.
Norėdami patobulinti mūsų svetainę, kad ji jums geriau tarnautų.
Norėdami geriau padėti jums atsakyti į klientų aptarnavimo užklausas.
Norėdami administruoti konkursą, reklamą, apklausą ar kitą svetainės funkciją.
Norėdami greitai apdoroti jūsų operacijas.
Norėdami reguliariai siųsti el. laiškus apie jūsų užsakymą ar kitus produktus ir paslaugas.

Kaip apsaugome lankytojų duomenis?

Reguliariai tikriname, ar mūsų svetainėje nėra saugumo ir žinomų pažeidžiamumų, kad jūsų apsilankymas mūsų svetainėje būtų kuo saugesnis.

Mes nenaudojame kenkėjiškų programų nuskaitymo.

Jūsų asmeninė informacija yra saugoma saugiuose tinkluose ir yra prieinama tik ribotam skaičiui žmonių, kurie turi specialias prieigos prie tokių sistemų teises ir privalo išlaikyti informacijos konfidencialumą. Be to, bet kokia jūsų pateikta slapta / kredito informacija yra užšifruota naudojant saugaus lizdo sluoksnio (SSL) technologiją.

Kai vartotojas pateikia užsakymą, imamės įvairių saugumo priemonių, kad apsaugotume savo asmens duomenis.

Visos operacijos apdorojamos per šliuzo tiekėją ir nėra saugomos ar apdorojamos mūsų serveriuose.

 

 

 

Ar naudojame slapukus?

taip Slapukai yra nedideli failai, kuriuos svetainė arba paslaugų teikėjas perkelia į jūsų kompiuterio standųjį diską per jūsų interneto naršyklę (jei ją įgalinate), leisdami svetainės ar paslaugų teikėjo sistemoms atpažinti jūsų naršyklę ir naršyti. Įrašykite ir įsiminkite tam tikrą informaciją. Pavyzdžiui, slapukai padeda mums atsiminti ir apdoroti jūsų pirkinių krepšelyje esančius produktus. Jie taip pat naudojami siekiant padėti mums suprasti jūsų pageidavimus pagal jūsų ankstesnę ar dabartinę veiklą svetainėje, o tai leidžia mums teikti jums patobulintas paslaugas. Slapukai taip pat padeda mums rinkti apibendrintą informaciją apie srautą ir sąveiką svetainėje, kad ateityje galėtume pasiūlyti geresnę svetainės ir įrankių naudojimo patirtį. Mes naudojame slapukus siekdami:

Padėkite prisiminti ir sutvarkyti prekes pirkinių krepšelyje.
Supraskite ir išsaugokite naudotojo nuostatas būsimiems apsilankymams.
Stebėkite savo skelbimus. Galite pasirinkti, kad jūsų kompiuteris jums praneštų kiekvieną kartą, kai siunčiate slapuką, arba galite pasirinkti išjungti visus slapukus. Tai galite padaryti naršyklės nustatymuose (pvz., Internet Explorer). Kiekviena naršyklė šiek tiek skiriasi, todėl norėdami sužinoti, kaip tvarkyti slapukus, patikrinkite savo naršyklės žinyno meniu.

Jei išjungsite slapukus, kai kurios funkcijos bus išjungtos. Tai tau nepaveiks

vartotojo patirtyje

n dėl to jūsų naudojimasis svetaine bus mažiau efektyvus ir kai kurios mūsų paslaugos neveiks tinkamai.

Tačiau vis tiek galite pateikti užsakymus.

Trečiosios šalies atskleidimas

Aš neparduodu

Mes parduodame, prekiaujame ar kitaip perduodame jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims, nebent mes jums jos suteikiame iš anksto. Tai neapima žiniatinklio prieglobos partnerių ir kitų svetainių, kurios padeda mums valdyti mūsų svetainę, atlikti savo darbą arba teikia jums paslaugas, jei šios svetainės sutinka šią informaciją laikyti konfidencialia. Taip pat galime atskleisti jūsų informaciją, jei manome, kad atskleidimas yra tinkamas siekiant laikytis įstatymų, vykdyti mūsų svetainės politiką arba apsaugoti savo ar kitų teises, nuosavybę ar saugumą.

Neasmeninė informacija apie apsilankymus

Tačiau jie gali būti prieinami kitur rinkodaros, reklamos ar kitais tikslais.

Ryšys

iš trečiųjų šalių

Į savo svetainę neįtraukiame ir nesiūlome jokių trečiųjų šalių produktų ar paslaugų.

Google

„Google“ reklamos institucija gali apibendrinti „Google“ reklamavimo reikalavimus. Jie yra pozicijoje p